Dom seniora Warszawa Milanówek

Rezydencja Milanówek to dom seniora inny aniżeli wszystkie. Został zbudowany dla seniorów i z myślą o nich. Każdy, najmniejszy nawet niuans tego miejsca to nie sprawa wypadku, a przemyślanych decyzji. Ukształtowaliśmy miejsce, w jakim Twój najbliższy odnajdzie drugi dom. Wykwalifikowana, profesjonalna załoga pomoże przejść przez ten zawiły etap rozstania oraz zmiany miejsca zamieszkania. Przyjazność i empatia, z jaką jakiegokolwiek dnia spotykają się nasi podopieczni przyśpieszy i zmniejszy proces aklimatyzacji w nowym, nieznanym miejscu. Do dyspozycji seniorów mieszczą się pokoje do samodzielnej aranżacji, z możliwością skonfigurowania własnych mebli. Wolno też skorzystać z pokoi zaprojektowanych przez nas.

Dom opieki Warszawa – Milanówek – z jakiego powodu warto nam zaufać?

Miejsce to absolutnie pozbawione jest barier, dostosowane do osób niepełnosprawnych. Nad dwudziestoczterogodzinną opieką czuwają nie jedynie cudowni, empatyczni, pomocni opiekunowie, lecz również wykwalifikowany, fachowy zespół lekarzy i pielęgniarek. Gwarantujemy dostęp do współczesnego, kompetentnego sprzętu medycznego, a również prowadzimy terapię zajęciową, fizykoterapię lub rehabilitację. Wszystko to w celu zachowania jak najdłużej pełnego zdrowia i sprawności Waszych bliskich. Dieta układana jest przez fachowców, a przełożony kuchni dba, żeby posiłki były smaczne i zdrowe. Podajemy 3 posiłki koronne, drugie śniadanie i podwieczorek. Seniorzy mają stały dostęp do przekąsek i napojów. Rezydencja Milanówek to miejsce, gdzie poza bezpieczeństwem oraz opieką zapewniamy również różnorodne atrakcje, zajęcia oraz gry dla podopiecznych.

Jesienny czas życia w rezydencji Milanówek

Wiemy, jak ważna jest aktywizacja ludzi starszych. Zajęcia manualne, muzyczne, rozrywki zespołowe, wyjścia do teatru czy kina – dlaczego nie! Jesteśmy tu, aby spełniać i realizować potrzeby pensjonariuszy. Chcemy, aby ten ostatni etap ziemskiej wędrówki był dla Waszych znajomych doświadczeniem miłym oraz ciekawym. To miejsce jest drugim domem dla dziadków, a w domu nie powinno być przeszkód. Dom znajduje na 1,5 ha działce w cichej, arkadyjskiej okolicy, otoczona ładnym parkiem z dostępem do ławeczek, na jakich można wypocząć, licznych altan czy miejscem do grillowania. Gigantyczna powierzchnia budynku zapewni prywatność w trakcie wizyt rodziny, a piękno otaczającej przyrody zachęci do przechadzek. W Rezydencji Milanówek to właśnie dzięki zaangażowaniu i przyjazności opiekunów, dominuje domowa atmosfera. Przez 24h na dobę czuwamy nad zaspokajaniem wymogów mieszkańców tego miejsca. Dom znajduje się 30 km od centrum Warszawy, w sąsiedztwie kościoła, szpitala i sklepów oraz miejsc usługowych.

Więcej na rezydencja-milanowek.pl

Related Posts