Przygotowujesz sylwetkę na lato? Zerknij, jak!

Posiadanie szczupłej oraz wysportowanej figury jest celem dla wielu osób, jednak nie każdemu udaje się zachować dobry rygor ćwiczebny i dietetyczny. Czasami nawet pomimo ciężkiej pracy nad ciałem, wyniki nie są do końca zadowalające.Alternatywą dla ćwiczeń oraz diety jest liposukcja kawitacyjna, która pozwala na miejscowe pozbycie się tkanki tłuszczowej z ciała. W tradycyjnej wersji wykonuje się ją poprzez dosyć inwazyjny zabieg odsysania tkanki tłuszczowej, niemniej jednak dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii można to zrobić trochę mniej inwazyjnie. Liposukcja kawitacyjna, innymi słowy wykonywana przy wsparciu ultradźwięków jest o wiele bardziej pewna dla organizmu ludzkiego, a też daje wybitnie zniewalające rezultaty.

Jak działa liposukcja ultradźwiękowa?

Standardowa liposukcja jest niesamowicie inwazyjna dla organizmu ludzkiego, albowiem żąda zaawansowanej interwencji chirurgicznej. Liposukcja ultradźwiękami różni się od niej diametralnie, gdyż tkanka tłuszczowa jest wydalana z organizmu w względnie naturalny sposób. Cały zabieg polega na tym, że przy pomocy specjalistycznych urządzeń aktywizuje się podskórną tkankę tłuszczową. Dzieje się to przez wibracje spowodowane ultradźwiękami. Przez to metabolizm komórek tłuszczowych rozpoczyna przebiegać o wiele szybciej oraz jednostki tłuszczu są wydalane z organizmu. Kolosalną zaletą tej metody jest to, iż tak samo, jak w wypadku tradycyjnej liposukcji można wykonać zabieg miejscowo. Świadczy to, że jest to metoda dla osób, które pragną zredukować tkankę tłuszczową z całego ciała, a również dla osób, jakie mają problem z konkretną partią, na której zbiera się oporna tkanka tłuszczowa. Może to być na przykład brzuch, pośladki lub nogi. Sam zabieg jest niezwykle bezpieczny, a efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. W razie konieczności wolno zrealizować od paru do kilkunastu takich zabiegów, z których każdy trwa około 30 minut. W zależności od wymogów wolno przeprowadzić od 5 do 10 zabiegów w około miesięcznych odstępach czasowych.

W jaki sposób spowodować, żeby ciało wyglądało znacznie lepiej?
Po serii zabiegów liposukcji należałoby również zadbać o wygląd przez opalanie natryskowe. Jest to profesjonalny sposób, żeby wyodrębnić szczupłe ciało. Dzięki opaleniźnie mięśnie wyglądają na o wiele bardziej wyrzeźbione, a pełne ciało wydaje się smuklejsze oraz bardziej wysportowane. Jeśli będzie problem ze słońcem, należałoby skorzystać z opalania natryskowego, które wolno przeprowadzić o jakiejkolwiek porze roku.
Gorąco zapraszamy do sprawdzenia pełnej oferty liposukcji ultradźwiękami, a też innych zabiegów formujących sylwetkę, takich jak opalanie natryskowe bądź też trening z elektrostymulacją. Proponujemy także o wiele więcej zabiegów modelujących sylwetkę, a szczegóły można odnaleźć na naszej stronie. https://studiofigurastalowawola.pl

Related Posts