Smart Kids Planet – miejsce stworzone z myślą o maluchach

Pragniesz zagwarantować swoim dzieciom rozrywkę na najwyższym poziomie, a równocześnie zadbać o ich rozwój? Zależy Ci na tym, żeby Twoje dzieci były w całości bezpieczne, a równolegle bawiły się faktycznie świetnie? Wyszukujesz miejsca, które bazuje na w największym stopniu uznanych nurtach w podejściu do wychowywania i edukacji potomstwa? SmartKidsPlanet to miejsce, jakie w pełni Cię zadowoli. To nowatorskie Centrum Mądrej Zabawy, jakiego idea oparta została na nurcie edutainment, czyli edukacji przez rozrywkę. Przychodząc do nas ze swoim maluchem możesz mieć pewność, że będzie ono bawić się rewelacyjnie. Bez trudu znajdziesz tutaj rozrywkę bez zarzutu dostosowaną zarówno do wieku, jak oraz priorytetów własnej latorośli.

Jakie atrakcje dla dzieci znalazły się w SmartKidsPlanet?

Założone przez nas w Warszawie Centrum Mądrej Zabawy to miejsce, które tworzy niesłychanie cierpliwie zaprojektowana przestrzeń. Obejmuje ona aż 1600 metrów kwadratowych, jakie zostały podzielone na dziewięć stref. W jakiejkolwiek z nich znajdują się przeróżne atrakcje dla dzieci. Wszystko jest przemyślane – w naszym centrum nic nie znalazło się przypadkowo. Centrum zaprojektowaliśmy tak, by znalazły się w nim strefy pasujące dla dzieci w przeróżnym wieku. Do nas możesz przybyć z maluszkiem, który nie ukończył jeszcze trzech lat. Nie oznacza to jednakże, że starsze dzieci nie znajdą tu czegoś dla siebie. Oferujemy atrakcje odpowiednie dla pociech aż do dziesiątego roku życia.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Znakomicie zdajemy sobie sprawę z tego, iż rodzice dbają nie tylko rozwój własnych pociech, niemniej jednak też ich bezpieczeństwo. Wskutek tego nasze Centrum Mądrej Zabawy to miejsce, w którym duży nacisk położony jest na to, żeby dzieci były w rzeczywistości bezpieczne. W naszym centrum znalazły się jedynie takie akcesoria, do wykonania których wykorzystano dobre materiały. Zależy nam na tym, żeby wszelkie były dostosowane do wieku korzystających z nich maluchów. W naszym centrum na próżno szukać elementów, do wykonania jakich wykorzystano toksyczne materiały. Nie ujrzysz u nas również żadnych ostrych krawędzi. Przychodząc z synem bądź też córką do naszego centrum, nie musisz więc bać się tego, że zabawa skończy się urazem. U nas nie musisz bać się o bezpieczeństwo własnego dziecka.

Co jest naszym celem?

SmartKidsPlanet to miejsce, które powstało z myślą o dzieciach i ich rozwoju. Tworząc je, dbaliśmy o to, aby utworzyć przestrzeń, która będzie całkowicie pobudzała fantazję. Przychodząc do nas z synem bądź córką, możesz posiadać pewność, że to miejsce zabawy będzie kształtowało też pomysłowość Twojego dziecka, a też korzystnie wpłynie na jego zdolności motoryczne, bez jakich nie nauczy się chociażby pisać. Wizyta w naszym centrum to także fenomenalny sposób na to, żeby zadbać o rozwój społeczny swojego dziecka. U nas dzieci mają możliwość zabawy w grupie, co jest potrzebne do zaspokojenia potrzeby kontaktu społecznego. W stworzonym przez nas centrum Twoje dziecko dostanie wszystko to, co potrzebne do prawidłowego rozwoju.
Jeśli chcesz zagwarantować swojemu maluchowi zabawę na najwyższym poziomie, zależy Tobie na tym, aby Twoja pociecha była ściśle mówiąc bezpieczna, chcesz mieć pewność, iż bawi się w miejscu, które korzystnie wpływa na jego rozwój, nie zwlekaj. Uprzejmie zapraszamy do zabawy w naszym Centrum Mądrej Zabawy!

Related Posts