Wypożyczalnia Samochodów Tarnów

 Proponujemy usługę najmu aut osobowych dla wszystkich, jacy cenią sobie wprawną obsługę, komfortową oraz bezpieczną jazdę oraz nowoczesne i niezawodne modele aut. Działamy na terenie Tarnowa, Krakowa, Rzeszowa, a też Nowego Sącza. Dla naszych konsumentów jesteśmy dostępni przez całą dobę, służąc im kompetentnym wsparciem oraz doradztwem. Jesteśmy fachowcami w swojej dziedzinie. Troszczymy się o prawidłowy stan techniczny naszej floty. Pojazdy regularnie przechodzą precyzyjne przeglądy i posiadają odpowiednie pieczątki w dowodzie rejestracyjnym.

Z wyświadczanych przez naszą firmę profesjonalnych usług skorzystały już dziesiątki usatysfakcjonowanych konsumentów, również indywidualnych, jak oraz prywatnych firm. Cenią sobie opisującą naszą sprawną obsługę, formalności ograniczone do bezsprzecznego minimum i dodatkowe promocje w postaci dostarczenia samochodu na lotnisko w Krakowie, Rzeszowie lub Katowicach. Z całych sił staramy się spełnić wymagania nawet naszych w największym stopniu wymagających kontrahentów. Dlatego również przygotowaliśmy dużą ofertę w atrakcyjnych cenach. Szczegóły znajdują się na witrynie carsprint.pl.

Do kogo adresujemy naszą ofertę wypożyczalni aut?

Jesteśmy wiodącą na rynku firmą, która proponuje możliwość wynajmu pojazdów, zarówno osobowych, jak i dostawczych. Do każdego klienta przystępujemy w sposób indywidualny, przystosowując propozycję do jego oczekiwań, pragnień i preferencji.

Nasza wypożyczalnia pojazdów gwarantuje najem aut osobowych na:

•    1-4 dni,

•    5-9 dni,

•    10-16 dni.

Natomiast auta dostawcze wolno pożyczyć na:

•    1-7 dni,

•    8-14 dni,

•    15-21 dni,

•    cały 1 miesiąc.

Gwarantujemy działające technicznie auta, możliwość dodania fotelika dziecięcego oraz nawigacji GPS, a także stały dostęp do naszego serwisu. Nasi konsumenci zawsze wyruszają od nas z pełnym bakiem oraz czystym i porządnym autem.

Cena wypożyczenia auta nie zależy od ilości przebytych kilometrów, ale jest podana jako stawka dzienna. W jej skład wstępuje ubezpieczenia OC/AC/NW i podatek VAT. Dla całkowitego komfortu oraz satysfakcji naszych konsumentów akceptujemy płatność w złotych, dolarach, funtach i euro. Oferujemy konkurencyjne oraz niezwykle przystępne cenowo auta. Konsumenci mają do wyboru wiele doskonałych marek, takich jak: Jaguar, Fors, Volkswagen, Audi, Hyundai oraz Skoda.

Jakie dodatkowe usługi znajdują się w przygotowanej ofercie?

Przygotowaliśmy dla naszych konsumentów interesującą oraz kompleksową ofertę wynajmu samochodów na terenie województwa małopolskiego oraz podkarpackiego. Mamy wielkie doświadczenie w branży i bezustannie podnosimy własne kwalifikacje. Naszym celem jest pełne zadowolenie oraz satysfakcja kontrahentów. Dokładamy wszystkich starań, aby każde zlecenie zrealizować z największą dokładnością.

To naturalnie dzięki nam nasi klienci są w stanie dotrzeć wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do komunikacji miejskiej lub też otrzymać natychmiastową pomoc w przypadku niespodziewanej awarii pojazdu. Dostarczamy samochód na lotnisko i umożliwiamy dojazd na konferencję służbową bądź też wymarzony urlop. Docieramy wszędzie tam, gdzie jesteśmy potrzebni. Zachęcamy do szczegółowego zaznajomienia się z opisującą nas ofertą oraz skorzystania z usługi wynajmu samochodu.

Related Posts